A-trybut Polski HR nagrodzony Lodołamaczem!

 

Już po raz dziesiąty kapituła konkursu Lodołamacze wybrała firmy, instytucje oraz osoby z woj. małopolskiego i świętokrzyskiego najbardziej angażujące się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych.

 

W tym roku statuetki rozdano w trzech kategoriach: Zatrudnienie chronione, Otwarty rynek oraz Instytucja. II miejsce i srebrny medal w kategorii Otwarty Rynek w imieniu spółki A-trybut - Polski HR S.A. odebrał Prezes Zarządu Jarosław Witkowski. „Medal, jaki otrzymaliśmy, jest dowodem na to, że praca, jaką wykonujemy ma znaczenie a człowiek niepełnosprawny może być doskonałym pracownikiem zaangażowanym w budowanie sukcesu firmy” - zauważył na gali Jarosław Witkowski, Prezes Zarządu A-Trybut - Polski HR S.A.

 

Lodołamacze to ludzie, firmy, instytucje, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Tworząc coraz lepsze warunki pracy i prowadząc dojrzałą politykę personalną stają się symbolem etyki w biznesie i otwarcia na potrzeby osób niepełnosprawnych. Jednocześnie pokazują, że człowiek niepełnosprawny może być doskonałym pracownikiem zaangażowanym w budowanie sukcesu firmy.

 

Konkurs Lodołamacze organizowany jest corocznie od 2006 r. W tym roku realizowana jest X edycja.

 

 

Zapraszamy na stronę konkursu: lodolamacze.info.pl

 

Banner